1 / 4
Hankook 235/55/19 letni 2 gumi
2.000 МКД
Цената е фиксна
19.11.2022 13:17

Прилеп / Прилеп

Тип на гуми:

Летни Гуми

Ширина:

235

Висина:

55

Дијаметар:

19

2017 godina
Kontakt 004915155226526 Viber

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Гуми

Се продава од:

Lkw
Потврден огласувач
079 323 812
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам