1 / 4
FISHER GOLD BUG PRO Metal detektor detector NOV
399 €
Цената е фиксна
02.10.2022 19:32

Прилеп / Прилеп

Испраќам по карго    

Состојба на предмет
Нов

FISHER GOLD BUG PRO Metal detektor detector NOV

Категорија: Останато

Се продава од:

eMacedonia
Потврден огласувач
079277007
Испрати Е-маил до огласувачот

Teknetics G2 gold machine metal detektor

399 €

Metal detektor tava so sito

999 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам