1 / 12
***SKODA CITIGO 1.0 BENZIN 2014 god***
5.400 €
02.12.2022 11:32

Куманово / Куманово

Марка:

Skoda

Модел:

Citigo

Година:

2014

Гориво:

Бензин

Километри:

110000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Maли градски

Боја:

Бела

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

03.2021

Сила на моторот:

44 kw / 60 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

SKODA CITIGO 1.0 BENZIN 44kw
-Arb, Ars Abs Bord Kompjuter
- Aux, Cd Radio
-Elektricni Stakla
-14ka bandas
-Klimotronik klimata raboti
-Gracko avtice so potrosuvacka 4l 100km
-116000km so sevisna kniska
-Uvoz avstrija
-Prva registracija 2014 god
-PLATENI SITE DAVACKI DO REGISTRACIJA(CARINA,HOMOLOGACIJA,PREVOT NA DUKUMENTI I ZAVERKA )
-CENA 5400EVRA
-TEL 070551662

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

goran
Потврден огласувач
070551662
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам