1 / 7
Стан во Пржино
200 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

23.07.2022 10:54

Кисела Вода / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Број на соби:

2

Квадратура:

40 m²

Греење:

Струја

Спрат:

4 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Нов

Опрема:

Полу наместен

Лифт:

Да

Година на градба:

2020

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Исток

Изнајмувам стан во пржино, полуопремен, со паркинг и прекрасен поглед на градот.

Категорија: Недвижности / Станови

Се изнајмува од:

Кристина Симеонова Стоименова
Потврден огласувач
075451095
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам