1 / 2
Rezervna guva komplet a 16
100 €
28.11.2022 22:07

Прилеп / Прилеп

Марка:

VW Volkswagen

Модел:

Anfibio

Година:

2020

Гориво:

Дизел

Километри:

20000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Седани

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

05.2021

Сила на моторот:

105 kw / 143 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

Gumata e izvaena od seat leon 2009 so se dizalica i kluc

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Trajce
Потврден огласувач
078234020
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам