1 / 1
Iphone 11, white neverlock
По Договор
19.08.2022 13:59

Штип / Штип

Марка:

Apple ( iPhone)

Модел:

Iphone

Боја:

White

Интерна меморија:

64 GB

РАМ меморија:

4 GB

Големина на екранот:

6 - 6,4" инчи

Prodavam iPhone 11, white, neverlock, 64gb, kako nov, malku koristen.
Za podetalno info javete se na: 070/60-22-66

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Се продава од:

Evica
Потврден огласувач
070602266
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам