1 / 5
kafez za mali pilina,prepelici,papagali
150 €
Цената е фиксна
19.09.2022 21:30

Прилеп / Прилеп

se prodava kafez za pilina,papagali,prepelici samodelski napraven na 4 sprata ne se deli ima 8 fasonki sprat po sprat se palat kapacitet do 1 mesec 300 pilina 500 prepelicii

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Животни / Птици

Се продава од:

Mario
Потврден огласувач
078294748
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам