1 / 11
AUDI A3 SEDAN 1.6TDI 116HP S-TRONIC Автоматски
18.900 €
02.02.2023 10:20

Кочани / Кочани

Марка:

Audi

Модел:

A3

Година:

2018

Гориво:

Дизел

Километри:

180000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Седани

Боја:

Бела

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

08.2022

Сила на моторот:

85 kw / 116 ks

Kласа на емисија:

Еуро 6

ОПИС
Година:
2018
Марка:
AUDI
Модел:
A3
Гориво:
ДИЗЕЛ
Мотор:
1.6TDI 116HP
Кубикажа:
1600 cm3
Коњски сили:
110 HP
Менувач:
Automatic
Број на седишта:
5
Каросерија:
СЕДАН
Километража:
185000
Надворешна боја:
Бела
Шифра:
029385
18,900 €
ОПРЕМА
ABS
AirBag
ESP
Multimedia System
Припрема за Телефон
Централна Брава
Алуминиумски Бандажи
Електрични Прозори
Електрични Ретровизори
Борд Компјутер [КОЛОР]
Кожен Волан
Команди на Волан
CRUISE Control
Навигационен Систем
Климатроник [ДВОЗОНСКИ]
Греачи на Седишта
Паркинг Сензори
Park ASSIST
Кожен Ентериер
Сензори за Дожд
LED Пакет
START-STOP Систем
Мерач на Притисок во Гуми
ГЕНЕРАЛНИ ИНФОРМАЦИИ
ПРОИЗВЕДЕНА: 10/2017
● МОЖНОСТ ЗА ЛИЗИНГ / ПЛАЌАЊЕ НА РАТИ
● МОЖНОСТ ЗА КОМПЛЕТНА РЕГИСТРАЦИЈА ОД НАША СТРАНА
● 2 ОРИГИНАЛНИ КЛУЧЕВИ
● КОМПЛЕТНА СЕРВИСНА ИСТОРИЈА
● ГАРАНЦИЈА ЗА ПОМИНАТИ КИЛОМЕТРИ
● УВЕЗЕНО ОД ОВЛАСТЕН ДИСТРИБУТЕР ОД ГЕРМАНИЈА
🔴 ПРОВЕРЕТЕ ДАЛИ ОВА ВОЗИЛО Е СЕУШТЕ ДОСТАПНО НА WWW.AUTOWELT.MK 🔴

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава / Можна е замена од: Претпријатие

AUTOWELT
Todosie Paunov 36
Потврден огласувач
078/203-200 076/699-999
Испрати Е-маил до огласувачот

BMW X1 sDrive20d 2.0D 190HP

21800 €

AUDI Q3 2.0TDI 136HP

22600 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам