1 / 8
FRİGORİFER - FURRË - DOLLAP AKULLOREJE 250 EURO
250 €
Цената не е фиксна
Со вклучен ДДВ
21.07.2022 13:37

Куманово / Куманово

Të tre këto materiale janë në gjendje pune.
furre gaz dhe elektrike.

FRİGORİFER 100 EURO
FURRË 50 EURO
DOLLAP AKULLOREJE 100 EURO
KONTAK WHATSAPP DHE WİBER
SAFFET 070 730 210

Категорија: Дом и Градина / Кујна / Кујнски мебел

Се продава / Можна е замена од:

Saffet Sadullai
kumanova
Потврден огласувач
070730210
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам