1 / 8
Honda Hornet 600 F3
По Договор
23.11.2022 17:26

Прилеп / Прилеп

Марка:

Honda

Вид:

Спортски

Година:

2003

Модел:

Hornet

Километри:

40000

Motorot e so napraven komplet servis
Novi gumi vozeni 500 km
Bez denar vlog
Mozna e zamena za 500cc skuter

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Се продава / Можна е замена од:

Aleksandar
Потврден огласувач
075815342
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам