1 / 5
Kombajn new holland tx34
1 €
29.11.2022 16:45

Прилеп / Прилеп

Se prodava kombajn new holland tx34 vo odlicna sostojba klima,drobilica senzori 4,5 cist otkos

Категорија: Моторни Возила / Земјоделски возила / Комбајни

Се продава од:

kice
Потврден огласувач
071822297
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам