1 / 4
Yugo 1.1 1998 god
По Договор
28.09.2022 12:13

Кривогаштани / Прилеп

Марка:

Yugo

Модел:

Друг модел

Година:

1998

Гориво:

Бензин

Километри:

55000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Седани

Боја:

Црвена

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

06.2021

Сила на моторот:

60 kw / 82 ks

Kласа на емисија:

Еуро 2

Yugoto e vo odlicna sostojba moze da se proba vo sekoe vreme ne e registrirano cena po dogovor

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Hristijan
Kruseani
Потврден огласувач
077 739 463
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам