1 / 8
MV AGUSTA F4 1000...RR...2012.....
10.000 €
04.01.2023 08:42

Прилеп / Прилеп

Марка:

MV Agusta

Вид:

Спортски

Година:

2012

Модел:

F4 1000rr

Километри:

20000

Mozi zamena za dzip...djip...terenec...
....cena za kesh....ekstra...
....registriran na makedonski tabli...

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Се продава од:

d
Потврден огласувач
070 503 578
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам