1 / 3
Telefon iPhone 11promax
150 €
Цената е фиксна
01.09.2022 12:15

Штип / Штип

Марка:

Друга марка

Модел:

Iphone

Боја:

Black

Интерна меморија:

256 GB

РАМ меморија:

8 GB

Големина на екранот:

6 - 6,4" инчи

Cisto Nov
Ne koristen
Za dubajski pazar
071314776
071314776
071314776
071314776

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Се продава од:

Risto
Потврден огласувач
079332337
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам