1 / 4
LG 24MD4KL-B UltraFine 24" IPS LED 4K UHD Monitor
350 €
27.09.2022 00:54

Аеродром / Скопје

Состојба на предмет
Нов

LG 24MD4KL-B UltraFine 24" IPS LED 4K UHD Monitor...najdobriot 4k monitor dizajniran za graficka rabota, video...etc..so 5 type C vlezovi od koj 2 mosat da go polnat visit kompjuter...cenata na net e okolu 650 USD... Monitorot e so site kabli I kutija...

https://www.amazon.com/LG-24MD4KL-B-Ultrafine-Speakers-3840x2160/dp/B082HDXXYS

Категорија: Компјутери / Делови за Компјутери и додатоци / Монитори

Се продава од:

alexandar
Потврден огласувач
078217172
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам