1 / 6
HDD 3.5
800 МКД
Цената е фиксна
02.09.2022 18:22

Аеродром / Скопје

Se prodavaat tri hardiska Ide 3.5
1.Maxtor 80gb x 2
2. Seagate 40gb

Ne gi delam samo komplet.

070/824-399

Категорија: Компјутери / Делови за Компјутери и додатоци / Хард дискови

Се продава од:

Prodavam
Потврден огласувач
070000000
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам