1 / 1
Al.Bandazhi 15ki za BMW 5x120
7.000 МКД
27.03.2023 17:59

Прилеп / Прилеп

Тип на бандаж:

Алумински

Ширина:

5J

Дијаметар:

20

Дијаметар на дупка:

120

Број на дупки:

Со 5 дупки

Al.Bandazhi 15ki za BMW 5x120 So zimski gumi
Idelani za back up varijanta

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Бандажи

Се продава / Можна е замена од:

Виктор
Потврден огласувач
072257497
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам