1 / 12
Rotaciska drobilica REV
По Договор
25.07.2022 09:03

Прилеп / Прилеп

Drobilicata e kompletno servisirana i e vo predobra sostojba,tezina: 40t,motor CAT,2011 godina,otvor C13 1200x860, 400t na sat.Cenata e po dogovor za povejke info na: 00 386 41 690 427 ili na 078-300-239 !!

Категорија: Моторни Возила / Тешки воз.Градежни машини / Виљушкар / Градежни машини

Се продава од:

Xxxw
Потврден огласувач
078300239
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам