1 / 12
SE PRODAVA KUKA NA UBAVA LOKACIJA
75.000 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

04.08.2022 10:54

Прилеп / Прилеп

Број на соби:

6

Квадратура:

170 m²

Број на спратови:

1 спрат

Греење:

Нема

Дворна површина:

210 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Реновирана

Опрема:

Полу наместен

Година на градба:

1

Година на реновирање:

1

Број на балкони:

1 Тераса

Број на бањи:

1

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

Гаража + 1 Паркинг

Ориентација:

Југ

Адреса:

Na RID kaj maloto KOCO RACIN

Kukata e renovirana,domakinski odrzuvana,nov poklriv,nova kunja,novo kupatilo,PVC dograma i mnogu ubav dvor.Vredi da se pogledni.

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

AGENCIJA HEPINES
Потврден огласувач
075317499
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам