1 / 4
Sony Vaio Flip 15 sv-f15n1l2es i3-4005u za delovi
4.500 МКД
Цената е фиксна
06.11.2022 08:45

Куманово / Куманово

Производител:

Sony

Xaрд диск HDD:

500 GB

РАМ Меморија:

4 GB

Модел на процесор:

Intel Core i3

Тип на хaрд диск:

HDD

Големина на екран:

15 - 16 инчи

Sony Vaio Flip 15 sv-f15n1l2es i3-4005u za delovi 4gb, 500 GB. Touch screen 15.6" koj se vitka. Baterija drzi 3-4 casa. Laptopot ima problem menuva boi t.e. prethodnata slika na ekranot ostanuva vo pozadina. Bez polnac

Категорија: Компјутери / Лаптоп компјутери

Се продава од:

Laptop-parts
Видое Смилевски Бато 37
Потврден огласувач
071218980
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам