1 / 12
HONDA CR-V 2.2CDTI UVOZ SWISS
8.300 €
Цената не е фиксна
8.600 €
03.02.2023 10:00

Куманово / Куманово

Марка:

Honda

Модел:

CR-V

Година:

2008

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Теренци - SUV

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

07.2023

Сила на моторот:

103 kw / 140 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

HONDA CR-V 2.2CTDI 103KW 140KS 2008g UVEZENA OD SVAJCARIJA ,,,REGISTRIRANA CELA GODINA ,,NAPRAVEN SERVIS
-OD OPREMA
-KLIMATRONIK DVOZONSKI
-TEMPOMAT
-BORD KOMPJUTER
-4X4
-KOMANDI NA VOLAN
-AIRBAG,,,ABS
-ELEKTRIKA NA STAKLA
-ELEKTRIKA NA RETROVIZORI
-CENTRALNA BRAVA
-2 KLUCA
-ALUMINSKI BANDAZI
-EUROKUKA
-BEZ ZAMENI ,,,BEZ ZAMENI
-

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

GORAN
Потврден огласувач
078-444226
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам