1 / 3
Michelin Energy Saver
3.000 МКД
Цената е фиксна
15.08.2022 11:44

Прилеп / Прилеп

Тип на гуми:

Летни Гуми

Ширина:

195

Висина:

65

Дијаметар:

15

Gumite se vo odlicna sostojba,ne se vozeni nekolku godini,cuvani se vo garaza.Cenata e fiksna

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Гуми

Се продава од:

David
Потврден огласувач
076451896
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам