1 / 10
BMW 320d
5.900 €
23.07.2022 23:59

Гази Баба / Скопје

Марка:

BMW

Модел:

320

Година:

2008

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Купеа

Боја:

Црна

Регистрација:

Странска

Регистрирана до:

01.2023

Сила на моторот:

257 kw / 349 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

BMW 320d, 226000km, ne gjendje shume te mir, me targa Zvicrane.
Per me shume ne 072728787…!

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Suli
Потврден огласувач
072728787
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам