1 / 5
Гaрнитурa трoсед двoсет фoтелјa и мaсичкa
180 €
21.01.2023 11:02

Чучер Сандево / Скопје

Гaрнитурa трoсед двoсет фoтелјa и мaсичкa 200е

Категорија: Дом и Градина / Дневна соба / Гарнитури за седење

Се продава од:

Vlado
Потврден огласувач
075522020
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам