1 / 5
Elektricna pila NOVA
95 €
03.02.2023 22:22

Охрид / Охрид

Состојба на предмет
Нов

Elektricna pila sara za zelezo I Drvo Nova voopsto ne upotrebena so kutija I deklaracija donesena od Germanija marka Parkside

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Професионални алати

Се продава од:

070477779
Потврден огласувач
070477779
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам