1 / 9
MERIDA Matts champion LX, hidraulic ...
5 МКД
07.12.2022 10:05

Гостивар / Гостивар

Вид на велосипедот:

Механички

Пол:

Машки

Големина на тркало:

26 "

Големина на рам:

Останато

Merida matts LX champion
Odlicen velosiped
Hidraulicni kocnici ...

Moze zamena za elektricen skuter

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Велосипеди

Се продава од:

Marijan
Потврден огласувач
075251651
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам