1 / 3
Super cena,5meseca star
400 €
Цената е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

24.07.2022 17:39

Штип / Штип

Марка:

Samsung

Модел:

Z Flip 256g

Боја:

Black

Интерна меморија:

256 GB

РАМ меморија:

8 GB

Големина на екранот:

6,5 - 7 " инчи и поголеми

400€ bez polnac,zaguben e,eden mesec koristen samo.tel:077 653 954.

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Се продава од:

Vesna
Потврден огласувач
077653957
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам