1 / 1
Se podaruva. Dusek 190x170cm
1 МКД
22.08.2022 10:01

Охрид / Охрид

Dusekot e zdrav i NEMA ispusteni federi ili iskinato platno. Se podaruva zaradi kupen nov dusek.
Adresa za podignuvanje - Ohrid
070597351

Категорија: Дом и Градина / Спална соба / Душеци

Се продава од:

...
Потврден огласувач
070597351
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам