1 / 5
Aprilia SR50 Peugeot Speedfight 2
1 €
04.08.2022 08:56

Битола / Битола

Aprilia SR50 so 18xxkm 2013 Godina
Od Oprema Poseduva Malossi
Auspuh Yasuni R (Inox)
Max Brzina 95kmh
So Dokumenti Prevod Odma

Peugeot Speedfight 2 so 21xxkm 2002 Godina
Premnogu Sochuvano
Novi Gumi
So Dokumenti Prevod Odma

✅BEZ ZAMENI NE DZVONETE BEZ POTREBNO✅
✅MOZHE DA BARATE I NA OVAJ BROJ 075266140✅

Категорија: Моторни Возила / Мопеди (под 50 cc)

Се продава од:

Andrej
Paca Mircheva 13
Потврден огласувач
076262656
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам