1 / 12
Mercedes AMG Bandazi 19”5x112 Predni 8.5j Zadni 9.5j so Gumi
600 €
700 €
26.07.2022 00:59

Битола / Битола

Тип на бандаж и Гума:

Алу. бандажи со летни гуми

Дијаметар на бандаж:

19

Ширина на бандаж:

8.5J

Број на дупки во бандаж:

Со 5 дупки

Дијаметар на дупка во бандаж:

112

Ширина на гума:

255

Висина на гума:

35

Дијаметар на гума:

19

Mercedes AMG Bandazi 19” 5x112 so Michelin Gumi

Predni 8.5J ET34.5 255/35/19

Zadni 9.5J ET48 285/30/19

Cena 600e
Mozi po kargo da se pushtat

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Бандажи со гуми

Се продава од:

Simona
Потврден огласувач
071217339
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам