1 / 3
Nespresso Kafemat Siemens (kapsuli)
2.399 МКД
Цената е фиксна
Денес 05:47

Кисела Вода / Скопје

Prodavam odlicen Nespresso Kafemat na Siemens maksimalno socuvan. Kafematot e mnogu malku koristen. Kontakt mobilen i viber 071741415

Категорија: Дом и Градина / Апарати за домаќинство / Апарати за кафе

Се продава од:

nikola
Потврден огласувач
071741415
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам