1 / 2
Маски и пластики за Лаптопи
100 МКД
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

27.07.2022 16:25

Куманово / Куманово

Испраќам по карго    

Имаме голем избор на секакви маски за Лаптопи.

Разни видови на делови и додатоци за лаптопи, тастатури, внатрешни кулери, маски, екрани, држачи за екрани, батерии, рам мемории, процесори и останато. Но вршиме и поправки или надградби на лаптопи.

Испраќаме по карго или друга пошта по ваш избор.

Категорија: Компјутери / Делови и опрема за Лаптопи / Останато

Се продава од: Претпријатие

Galaxy Computers
Потврден огласувач
071357992
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам