1 / 1
Процесори за Лаптоп
50 МКД
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

26.07.2022 07:40

Куманово / Куманово

Испраќам по карго    

Голем избор на процесори за лаптоп

Но имаме и разни видови на делови и додатоци за лаптопи, тастатури, внатрешни кулери, маски, екрани, држачи за екрани, батерии, рам мемории, процесори и останато. Но вршиме и поправки или надградби на лаптопи.

Испраќаме по карго или друга пошта по ваш избор

Категорија: Компјутери / Делови и опрема за Лаптопи / Останато

Се продава од: Претпријатие

Galaxy Computers
Потврден огласувач
071357992
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам