1 / 4
Trosed dvosed i fotelja
100 €
Цената не е фиксна
22.09.2022 14:37

Кисела Вода / Скопје

Trosed dvosed i fotelja polovni.
Trosedot i dvosedot se spustaat za spienje.
Prekrivkite odat zaedno so niv. Inf 072229631

Категорија: Дом и Градина / Дневна соба / Троседи

Се продава од:

Баже
Потврден огласувач
072229631
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам