1 / 4
se prodava viluskar vo odlicna sostojba
4.999 €
5.299 €
04.09.2022 21:57

Кривогаштани / Прилеп

se prodava viluskar vo odlicna sostojba so 4 komandi , vredi da se vidi moze i zamena
poveke inf na 078 353 850 Goran

Категорија: Моторни Возила / Тешки воз.Градежни машини / Виљушкар / Виљушкар и ракување со товар

Се продава / Можна е замена од:

Sasko
Krivogastani
Потврден огласувач
078811166
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам