1 / 6
Спална соба - комплет
500 €
12.09.2022 10:23

Прилеп / Прилеп

Се продава хитно спална соба, купена од Симпо.
Спалната содржи:
- кревет 206 см должина со 167 см ширина
- плахар 220 см висина, 252 см должина, 55 см длабочина
- две комоди 63 см 42 см длабочина
- фиокар 103 см должина 42 см длабочина
Јавете се на 078 327 640

Категорија: Дом и Градина / Спална соба / Комплетна спална соба

Се продава од:

korisnik
Потврден огласувач
070 708 033
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам