1 / 4
Harley Davidson Road Glide Special
40.000 €
04.01.2023 20:05

Охрид / Охрид

Марка:

Harley Davidson

Вид:

Останато

Година:

2019

Модел:

Road Glide Special

Километри:

10000

Road Glide Special 114 ci
114 ci motor (1863cc)
Arlen ness Glass Air intake
Dominator cycles 14" rachki
Dynojet power vison tune
Screamin eagle performance svekjici i kabli
"KLOCK WERKS" vetrobransko staklo
Harley highway pegs, potpirach za vozach i patnik
Full ceramika na boja
Tel 07064856 Naum

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Се продава од:

Nikola
Потврден огласувач
076376777
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам