1 / 8
SE PRODAVA I ZAMENUVA KIA RIO
600 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

27.11.2022 10:29

Прилеп / Прилеп

Марка:

Kia

Модел:

Rio

Година:

2001

Гориво:

Бензин / Плин

Километри:

250000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Каравани

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

08.2021

Сила на моторот:

55 kw / 75 ks

Kласа на емисија:

Еуро 3

Se prodava i zamenuva kia rio benzin plin atest vo ispravna sostojba

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава / Можна е замена од:

igor
Потврден огласувач
075303553
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам