1 / 1
СЕ ПРОДАВА ПЛАЦ ВО МИРКОВЦИ
30 €
27.07.2022 12:20

Чучер Сандево / Скопје

Квадратура:

1750 m²

Тип на земјиште:

Градежно

Се продава плац во Мирковци од 1750м2 во близина на школо, градинки има вода, струја, канализација.

Цена: 30еу/м2
Шифра: 555/692
Телефон за контакт: 070794009
070375210

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

elena
Milan Markovik 46a
Потврден огласувач
070794009
Испрати Е-маил до огласувачот

SE PRODAVA PLAC VO PINTIJA

35 €

СЕ ПРОДАВА ПЛАЦ ВО НЕРЕЗИ

120 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам