1 / 4
Hala
По Договор
27.07.2022 12:23

Прилеп / Прилеп

Квадратура:

400 m²

Се продава објект(хала) 400m2 со нива 1 декар, на ул. Савска бр. 144 позади кафана Лав. Цена по договор.

Категорија: Недвижности / Магацини

Се продава од:

Slavcho
Потврден огласувач
075946514
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам