1 / 8
Стан во Аеродром кај Железничка станица/ Stan vo Aerodrom
1 €
Цената не е фиксна
09.08.2022 13:00

Аеродром / Скопје

Број на соби:

2

Квадратура:

47 m²

Греење:

Централно

Спрат:

1 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Реновиран

Опрема:

Наместен

Лифт:

Не

Година на реновирање:

2021

Број на балкони:

2 Балкони

Број на бањи:

1

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

2 Паркинг места

Ориентација:

Југозапад

Адреса:

ul.Vladimir Komarov

Се продава стан во аеродром, кај нова железничка, на неколку минути од East Gate Mall, Capitol Mall, Vero Jumbo. Мирна околина опкружена паркови и зеленило, во непосредна близина на станот има неколку градинки и основни и средни школи. Станот е комплетно реновиран, се продава наместен и е веднаш вселлив. За подетални информации 070 703 706 - Кристијан

Категорија: Недвижности / Станови

Се продава од:

Kristijan
Потврден огласувач
070703706
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам