1 / 12
Piaggio Vespa Sprint 50 4T
3.000 €
07.03.2023 16:16

Прилеп / Прилеп

Prodavam Piaggio Vespa Sprint 50 4T
Godina na proizvodstvo: 2018
Prv gazda
7900km
Redovno servisirana
Vespata odi zaedno so vizir/vetrobran, kuferce i orginal vespa kaciga
Cena: inbox ili 071616267

Категорија: Моторни Возила / Мопеди (под 50 cc)

Се продава од:

Ilija
Потврден огласувач
071616267
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам