1 / 11
FORD TRANSIT CUSTOM 8+1 LONG
17.500 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

31.07.2022 10:51

Гевгелија / Гевгелија

Ford Transit Custom 2.2 8+1 Long verzija
Servisiran vo ovlasten servis MI-DA
- golem servis
-mal servis
- zadni predni plocki
- novi letni gumi Rikken 2022
- zimski gumi Goodreach
- registriran
- krovni nosaci
- Originalni navlaki na sedista
- Kasko
Vo odlicna sostojba .

Категорија: Моторни Возила / Комбиња

Се продава / Можна е замена од:

Caddy
Потврден огласувач
078259963
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам