1 / 5
Bager Fiat kabelco
По Договор
01.09.2022 07:49

Прилеп / Прилеп

Bagero e vo predobra sostojba,so 10.000 rabotni sati,trodelna raka,2004god,redovno servisiran.Cenata e po dogovor za povejke info javetese !!

Категорија: Моторни Возила / Тешки воз.Градежни машини / Виљушкар / Градежни машини

Се продава од:

Xxxw
Потврден огласувач
078300239
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам