1 / 11
Americka akita
300 €
22.09.2022 21:42

Прилеп / Прилеп

Состојба на предмет
Нов

Америчка акита квалитетни примероци!
Леглото е од одлични претставници на расата.
Кучињата поседуваат педигре и имаат примено три вакцини,

Во прилог линк од pedigree data base на некои од предците :

https://www.pedigreedatabase.com/ezoimgfmt/cdn-2.pedigreedatabase.com/pictures/2101029-567111.jpg?ezimgfmt=rs:599x938/rscb2/ng:webp/ngcb2

https://cdn-7.pedigreedatabase.com/pictures/2407916-673454.jpg

https://cdn-2.pedigreedatabase.com/pictures/1805670-484366.jpg

Повеке информации на телефонот за контакт

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Животни / Кучиња

Се продава од:

Bobi
Потврден огласувач
078414166
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам