1 / 7
Se prodava Hamachi Tekken 250
1 €
14.11.2022 15:29

Прилеп / Прилеп

Марка:

Останати марки

Вид:

Крос / Ендуро

Година:

2021

Модел:

Tekken

Se prodava Hamachi Tekken 250.
Motorot e vo fabricna sostojba, ima pominato 3160km. Napraven servis pred 200km vo ML Auto Prilep. Novi gumi Dunlop vozeni 1000km, gi poseduva i fabricnite. Registracija istecena.
Se prodava poradi kupen drug motor.
Cena po dogovor.

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Се продава од:

Yamaha
Потврден огласувач
077674362
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам