1 / 1
Се продава Куќа
По Договор
12.08.2022 11:32

Прилеп / Прилеп

Број на соби:

7

Квадратура:

5000 m²

Број на спратови:

2 спрата

Греење:

Дрва

Дворна површина:

80 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Нова

Опрема:

Наместен

Година на градба:

2010

Година на реновирање:

2018

Број на балкони:

2 Балкони

Број на бањи:

2

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

Повеќе од 4 паркинг места

Ориентација:

Исток

Адреса:

Bogomilska 48

Се продава Куќа на улица Богомилска Бр 48
-ТРИЗЛА
Повеќе информации и цена: 076 966 111

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

Aleksandar
Потврден огласувач
075956855
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам