Kupuvam plac, niva do 3evra m2.
По Договор
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

28.07.2022 11:23

Чучер Сандево / Скопје

Квадратура:

500 m²

Тип на земјиште:

Останато

Ponudete plac do 3 evra za 1m2.

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Martin Gjorgjievski
Потврден огласувач
077652671
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам