1 / 6
Metal detektor detector TX-850 do 2.3m diskriminacija
299 €
16.08.2022 15:52

Прилеп / Прилеп

Состојба на предмет
Нов

Metal detektor detector TX-850 do 2.3m diskriminacija
Max osetlivost 3m vozdusno merenje
Moneta 30cm
Mobilen 70cm
Ashov 1m...
Zvucna diskriminacija na metali
Mn dobar ground balance ..

Категорија: Останато

Се продава од:

eMacedonia
Потврден огласувач
079277007
Испрати Е-маил до огласувачот

Metal zlato detektor do 2m diskriminacija

250 €

Metal detektor detector do 3m so 2 sondi

350 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам