1 / 1
Daf 45.220 7.2 2008 god
10.500 €
01.09.2022 20:51

Долнени / Прилеп

Se prodava Daf 45.220 2008 god
Reg do 12 mesec novi akumulatori bazdaren taho so rampa ednata strana roletna

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Се продава од:

Агро ДИДЕ ДООЕЛ Пешталево
Потврден огласувач
078295287
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам